Fantazma brenda Big Brother? Stresi ‘sho kon’ rrjetin: Kam parë disa gjëra, vijnë na shohin edhe ikin(Video)


Stresi e perjetoi rende largimin e shokut te tij nga shtepia e Big Brother Vip Kosova Getinjos, ku i thoshte se nuk do mund te rri me as ai, por duket se kete po e kalon dhe ka vazhduar lojen.

Ai po vazhdon d batin me Xhulin ku edhe mbreme ne darken e te nominuarve kishte me pak fjale te

mira se sa per te tjetret ndersa shumica e banoreve thane se do ta donen ate larg shtepise.

Banorët mbreme kanë folur natën vonë për f ntazmat, Gresa, Stresi dhe Andi kanë diskutuar

fillimisht për ëndrrat e këqija të cilat i kanë parë gjatë qëndrimit brenda shtepise se Big Brother.

Më pas reperi tha se beson se brenda shtëpisë ka fantazma, pasi siç tha ai, ka parë disa gjëra, ndersa per te pare se per cfare e ka fjalin diqni diskutimin e tyre përmes videos së mëposhtme.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *