Luana pranë kuzhinierit të famshëm Nusret, vëmendje merr dukja e saj elegante


Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, konsiderohet njëra ndër personazhet më seksi të showbizit shqiptar.

Paraqtijet e saj komentohet shumë në mediat rozë.

 

 

Pas angazhimeve të shumta, moderatorja ka nisur edhe oushimet verore dhe si destinacion ka zgjedhur ishullin Mykonos në Greqi.

Krahas imazheve nga vendi që ajo po qëndron, moderatorja ka marrë vëmendje me një imazh ku shfaqet krah kuzhinierit të famshëm, Nusret Gokçe.

Moderatorja vëmendjen e rrëmbeu me veshjen e saj elegante, ku u shfaq e veshur e tëra në të zezë.

Fotografi të moedeles ka publikuar edhe kuzhinieri i famshëm në ‘Instagramin’ e tij ku ndiqet prej më shumë se 47 milionë ndjekës.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *