Bora Zemani surprizohet me lule dhe dhurata, por nga kush(Foto)


Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen” e duke vazhduar me historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj, një tjetër personazh shumë i dashur për publikun.

 

 

Ditën e sotme Bora me anë të disa postimeve në Instastory ka treguar se është surprizuar me një buqetë me lule dhe një shport me dhurata. Bukuroshja nuk ka lënë vend për aludime dhe ka treguar menjëherë se kush ia kishte dërguar, duke postuar kështu një letër që kishte ardhur bashkë me lulet, ku fansat e kishin uruar me rastin e fillimit të sezonit të ri televiziv.

Nëse ka një histori që është bërë aq e ndjekur dhe e komentuar nga i gjithë publiku, është ajo e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj. Nuk ka asnjë mundësi që të anashkalohet kudo në rrjet, qoftë nga portalet, po ashtu edhe nga fansat e dyshes.

 

 

Pak ditë më parë Semi Jaupaj ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram nga festivali “Sunny Hill”. Deri këtu nuk ka asgjë për t’u çuditur.

Por në foto ajo shfaqet së bashku me Bora Zemanin dhe Donald Veshaj të përqafuar.

 

 

Po, po ashtu siç e dëgjuat. Në fakt që historia e tyre e dashurisë kishte rinisur pas “Big Brother VIP” është përfolur disa herë, por me atë foto Semi ndoshta e ka konfirmuar përfundimisht këtë ribashkim.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *