Luizi po gabon shume, ja si po manipulohet Kiara Tito, flet piloti i Monika Lubonjes


Arbër Xhaja, është padyshim piloti më i famshëm në Shqipëri. Ai u bë i njohur per publikun gjatë ‘Big Brother VIP 1’, pas dedikimeve të shumta për Monika Lubonjën si dhe pas këngës së Romeos ‘Piloti Zemrës’.

“Kjo banore e Big Brother ka një të dashur në Ekuador”, piloti Arbër Xhaja zbulon se cila nga vajzat ka lidhje jashtë

I ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ përballë moderatores Ester Bylyku, Arbri foli për Luiz Ejllin dhe Kiara Titon.

Fillimisht ai zbuloi përse produksioni nuk lejonte surprizat për Luizin duke rrëfyer bisedën me ‘Vellain e Madh’, e mëpas përmendi dyshen Luiz-Kiara.

I pyetur nga moderatorja Ester Bylyku se çfarë nuk i pëlqen te Luizi, Arbri tregoi se ne përgjithësi ai është djalë pozitiv por ndonjëherë jep shumë detaje dhe e humb. Ndërsa moderatorja Kiara Tito është më e urtë se duhet dhe nuk duhet ta lejojë veten të manipulohet.

Në intervistën e tij, “Piloti i zemrave”, rrëfeu arsyen përse ‘Big Brother VIP’ pengon surprizat për Luizin dhe si po manipulohet Kiara Tito.

Shenim: *Ky është artikull ekskluziv i Ora News, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Ora News” bashkëngjitur me linkun e artikullit origjinal.

Për të zbuluar të gjitha këto klikoni në videon e mëposhtme:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *