Një lokal në Tiranë po ofron pije falas për fansat e Luiz Ejllit


Luiz Ejlli është kthyer në një idhull për një pjesë të madhe të publikut që kur ai u bë pjesë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania.

Kjo mund të kuptohet përmes rrjeteve sociale, reagimeve dhe veprave që bëhen për të.

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe së fundmi kur një lokal në Tiranë ka vendosur të ofrojë pije falas për të gjithë fansat e Luizit.Këtë e ka bërë të ditur ish-banori i edicionit të parë të Big Bropther VIP Albania, Meridian Ramçaj përmes disa postimeve në llogarinë e tij në Instagram.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *