“Dëgjova që doje të shkoje në Maldive me Kiarën”, reperi shqiptar bën gjestin e papritur për Luizin (FOTO LAJM)


Në një nga bisedat në shtëpinë e famshme, këngtari Luiz ejlli është shpehur se nëse fitn çmimin e madh prej 100 mijë eurosh do të bëntë një udhëtim në Maldive me Kiara Titon.

Kjo dëshirë e këngëtarit i ka shkuar në vesh reperit G-Bani i cili si duket është fans i Lizit. Ai shprehet se dhuron disa javë pushime në ishullin grek për Luizin dhe Kiarën.“I nderuar Luiz,
duke ndjek Big Brother Albania VIP 2, të dëgjova që shprehe dëshirën për të vajt pushime nja 1 javë me zojen e shpis në Maldives. Pasi u informove nga Kiara se nuk asht sezoni i duhur për shkak të motit, ri shqyrtove opsionet duket fut në listë Shqiprin’, Greqin’ dhe disa vene të tjera.

Pasi folem me pronarin e resortit 3Vilat në Zakintho’, ram’ d’accord që fiton s’fiton, 1 jav’ a 2 a 3 a sa jav’ pushime të dush, i ke nga ne. Pronarin e resortit e kemi Vlonjat, un vet jam Mirditor, siç shikon të don gjith Shqipria për origjinalitetin që ke. T’ rujt i Madhi Zot dhe fitofsh çmimin e madh, ashtu sikur ke fitu përkrahjen e shqiptarve!”, shkruan G Bani në profilin e tij në Instagram.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *