Aurela Hoxha: Gjithçka e bëj me qenin nuk më duhet i dashur, me të fle dhe ha


Modelja Aurela Hoxha, e cila vetëm pak kohë më parë tregoi planet për dasmë, siç duket i ka dhënë fund marrëdhënies me të dashurin miliarder nga Miloti, me emrin Alban.

 

 

E ftuar në “Shiko kush luan”, Hoxha iu bënë disa pyetje ‘të nxehta’ për të kuptuar më shumë rreth lidhjes së saj me Albanin. Teksa i bëheshin pyetjet, Hoxha përgjigjej lehtësisht.“I kam thënë të dua dhe e ka puthur në buzë që në takimin e parë, sa zgjohem i them edhe atij të zgjohet sepse më merr malli.

 

 

Është shumë xheloz për çdo person që më afrohet, por ende nuk kemi folur për dasmën,”- tregoi Aurela Hoxha.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *