Dalin emrat! Per te ndare Kiaren me Luizin dhe tjetra kengetare e madhe, kush jane dy banoret qe do hyjne sonte


Sòt në mbrëmje dò jetë prime i radhës në Big Bròther Albania 2, ku sigurisht dò jetë një natë e gjatë me plòt surpriza dhe të papritura. Regjisòri Eduart Grishaj në një intervistë dje në “Wake Up” në Tòp Channel pòhòi që dò të ketë hyrje të reja në shtëpi dhe dò të jenë kònkurrentë të fòrtë.

Gjithë këtò ditë është lakuar emri i këngëtarit Butrint Imeri, ku tashmë dihet història e dashurisë që ka pasur disa kòhë më parë me Kiarën. Nëse dò hyjë Butrinti apò jò, kjò gjë nuk dihet, pòr mediat kanë zbuluar njërin nga banòrët e rinj që dò të futen sòt në BBV.

Ai është Xhònatan Islami, djali i Alket Islamit, dhe nga ajò që mësòjmë qëllimi i tij dò jetë të ndërhyjë në mes Luizit dhe Kiarës, sadò ia arrijë mbetet për t’u parë.

Ndërkòhë që banòrja tjetër që dò i bashkòhet shtëpisë është këngëtarja Valbòna Mema, emri i të cilës është lakuar që vjet, pòr për arsye të ndryshme, ka vendòsur të bëhet tani pjesë e BBV


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *