Kush është modelja shqiptare që mori vëmendjen e Tyga-s


Modelja shqiptare, Anisa Mukaj ka marrë vëmendjen e Tygas. Bukuroshja ka postuar një video ku shfaqet me bikini teksa në sfond ka vendosur këngën e reperit.

 

 

Ky i fundit e ka ripostuar në profilin e tij në Instagram videon e Anisës e madje ka nisur ta ndjekë modelen shqiptare.

Anisa tërheq shpesh vëmendjen me fotot e saj në Instagram ku tregon linjat perfekte e nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe me Tyga-n, i cili duket se është mahnitur dhe i ka bërë menjëherë follow.

 

 

Kush është modelja shqiptare që mori vëmendjen e Tyga-s

Kujtojmë që Tyga është ish-i dashuri i miliarderes Kylie Jenner.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *