VIDEO/ Duhej që Luizi të “largohej” nga shtëpia që të shihnim një Kiara “ndryshe”


Duke nisur nga Prime-i i mbrëmshëm, deri të martën në mbrëmjen e emisionit, Efi dhe Luizi do të qëndrojnë në një dhomë prove, të ndarë nga pjesa tjetër e banorëve.

Por duket se Kiara dhe Luizi nuk kanë duruar shumë pa njëri-tjetrin. Ishte Kiara ajo që ka shkuar te dera e Luizit, për të folur me të. Ashtu të ndarë nga një derë mes tyre, Luizi dhe Kiara kanë komunikuar për pak minuta, përpara se moderatorja të thirrej në dhomën e rrëfimit.

Para se të largohet Kiara e përshëndeti Luizin me një, “puc”.

Mesa duket duhej kjo “provë” që Kiara të qartësonte disi mendimet dhe ndjenjat e saj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *