Çfarë ka ndodhur në shtëpinë e “BBVA”? Vjen zarf i zi, banorët supozojnë arsyen


Natën e sotme është Prime në Big Brother Vip Albania, por mesa duket banorët nuk i kanë respektuar rregullat. Kjo pasi në shtëpi ka ardhur një zarf i zi, që do të thotë se është thyer rregullorja. Banorët kanë nisur menjëherë supozimet për të zbardhur arsyen.

Per pak fillon loja dhe mbetet per tu par se cfare ka brenda atij zarfi dhe a eshte nje lajm qe brenda tij permban shkelje te medha qe banur kane bere. Vazhdo pamjet poshe S.pónsóred

Sonte njeri prej banorve do te largohet ne nominim jan Eni, Olta , Kristi, Tea, dalja mbetet per tu pare. Çfarë ka ndodhur në shtëpinë e “BBVA”? Vjen zarf i zi, banorët supozojnë arsyen


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *