Befason Luizi, këndon këngën 30 ditë e Ramazanit (Video)


Luiz Ejlli tashmë ka dëmshuar se është banori më i fortë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, por poashtu ka dëshmuar se është që edhe këngëtar shumë i zoti ku disa here ka kënduar dhe ka mahnitur banorët e publikun.

Këngët që ai i këndon brenda shtëpisë së Big Brother shpërndahen në msa të madhe në rrjetin social Tik Tok nga fansat e tij të shumtë që po e përkrahin ne lojen e tij, shkruan InfoKosova.

Së fundmi sa ishte i izoluar me Efin në dhomën e izolimit për tu kujdesur për beben kukull ai kalonte kohën me batuta të ndryshme por edhe me këngë, ai duke treguar si këndojnë disa këngëtare gabimisht duke ngatërruardisa fjalë këndoi një këngë për ta demostruar.

Ai zgjedhi të këndoj këngën 30 ditë e ramazanit duke i treguar Efit e cila shrihet së qeshuri se si ae e këndon, por që pavarësisht sa u mundua Luizi ata u detyruan të dalin për shkak se Efi nuk mund të qendronte në hapësir kaq të mbyllur./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *